ROSE GARDEN PAYALLAR

PROJE ÖZELLİKLERİ

Alanya’ya Hoşgeldiniz

Muhteşem doğa manzaraları ile serpiştirilmiş tarihin izleriyle dolu olan Alanya, bugün Türkiye’nin en hareketli tatil beldelerinden biri haline gelmiştir. Modern ve kozmopolit atmosferi, dünyanın her yerinden birçok turistin tüm yıl boyunca Alanya’da tatil yapmasının nedenidir. Uygun fiyatlar, harika hava, kumlu plajlar, tarihi yerler ve kaliteli yemekler nedeniyle turistler bölgeye çekilmektedir. Antalya’ya tüm yıl boyunca uçuşlar vardır ve Alanya havaalanına arabayla 1.5 saat uzaklıktadır. Türkiye ve Avrupa’nın tüm büyük şehirlerinden uçuşlar Antalya’daki uluslararası havalimanına ulaşmaktadır.

Burada yaz hiç bitmez! Geniş sonsuzluk havuzu ve zengin peyzaj detayları ile kendinizi evinizin konforunda tatilde gibi hissedeceksiniz. 300 güneşli gün! Her sabah, huzurlu rahat ve balkonunuzda Akdeniz’in eşsiz manzarasını seyrederek, bir ömür boyu tatilin tadını çıkarın.

Projemiz Payallar Mahallesi’nde bulunmaktadır. Rose Garden adlı projemiz toplamda 27 adet daireden oluşmaktadır. 24 Adet 1+1 ve 3 adet 4+1 Dubleks daire seçeneğinden oluşan; yaşam alanları, spor salonu, otoparkı ve pek çok donatısıyla bir bütün şeklinde inşa edilmiş kompleks bir yapıdır.

%30 Peşin ödeme yapılır. Geri kalan tutar proje bitimine kadar taksitle ödenir.

GENEL ÖZELLİKLER

Etiketler

Bina Genel Özellikleri

KAT PLANLARI
HARİTADAKİ KONUMU

Start typing and press Enter to search